PHP in HTML Weather by You spletne predloge
04.03.2015 09:24
V tej temi se bo odvijala debata o PHP in HTML predlogah za amaterske vremenske postaje Weather by You.

Predloge delujejo s programom Cumulus in pywws za linux (idealno za openwrt routerje).
Predloge so večjezične, med katerimi je tudi slovenščina!

---
Administrator PHP foruma
Slovenia Weather Network

Sporočilo spremenjeno 1-krat. Zadnja sprememba 04.03.15 09:25, admin.
Re: PHP in HTML Weather by You spletne predloge
02.01.2016 20:24
Pozdravljen!

Imam eno vprašanje. Potegnil sem si predlogo s te strani. Sedaj jo počasi prevajam itd. Ampak kaj sem opazil, da mi Cumulus sedaj ne dela Today.htm in yesterday. htm datotek. Če sta todayT in yesterdayT narejeni in imata nekaj kb, potem sta tisti, ki bi morali imeti podatke vrednosti 0 kb.

Kakšna ideja?

Hvala in lep pozdrav,
Andrej
02.01.2016 20:49
Že pogruntal smiling smiley
03.01.2016 17:10
Sedaj pa rabim pomoč. Že cel dan gruntam. Torej naložil sem si predlogo sunny day. Vse lepo deluje razen GRAFOV, ki se mi ne posodabljajo.

Enostavno ne vem kaj in kako. V cumulusu imam obkljukano tako kot mora biti. Torej kljukica pri standard filess in kljukica pri standard images. Ampak grafi ostajajo enaki

Kaj je za narediti?

LP
Andrej
03.01.2016 21:46
Ko si obkljukal standard images si restartal Cumulus? Namreč spremembe v Cumulusu začnejo veljati šele po ponovnem zagonu.
04.01.2016 18:46
Oj!

Sem ugotovil in fora je bila res totalno bedna. Namreč v datoteki web mi je manjkala mapa images, zato pa ni prenašalo na splet...

Kar neki....

HVala vseeno in lep pozdrav,
Andrej

p.s. vse lepo v 2016
Žal lahko v tem forumu objavljajo le registrirani uporabniki.

Klikni tukaj za prijavo